(093)5269015        

 (0800)210478     (057)7285215

  shop@alufix.com.ua

З‘єднувач в прямий кут торця верстатного профілю з алюмінію з пазом 10 мм зі стороною протилежного конструкційного профілю. Нарізна проходна гільза (має ліву різьбу) загвинчується в пазовий канал, в торець монтуємого профілю. Стяжка профілів робиться гвинтом, який закладається в паз до встановлення проходной гільзи.

 В пазу протилежного профілю для прийому гвинта розміщується сухар чи т-гайка (виберіть опцію для комплектації).  Можливе в тому чіслі і з’єднання  різних серій профілів (будь ласка, повідомте про це під час замовлення)

З‘єднувачі з нарізними гільзами монтуються парами по протилежним пазовим каналам (дві гільзи про торець). Гільзи застосовуются тільки під алюмініїй.

В комплекті: 1х проходна гільза-саморіз з зовнішнім діаметром за обраною опцією, 1х гвинт (циліндрична головка і внутрішній шестигранник), 1х пазовий сухар чи т-гайка за обраною опцією

Матеріал: гальванічно оцинкована сталь    . Нержавіюча сталь- за запитом.  

ALUFIX имеет в своём распоряжении собственный склад крепежа, соединителей и принадлежностей для станочных профилей из алюминия- заказ комплектующих по Украине будет отправлен без задержек.
Проверьте наличие комплектующих на станочный профиль во вкладке "Доступность" или обратитесь на наши контакты.
Для определения принадлежности монтируемого профиля к определённому стандарту выясните ширину паза, толщину стенки станочного профиля, а также сравните геометрию сечения паза с указанными в каталогах Bosch и Item.
Признаками принадлежности профилей к определённому стандарту служат также размеры отверстий центральных или угловых каналов станочного профиля. Если у вас есть какие-то сомнения или неясности, обратитесь на наши контакты.

 

Доступность
Некоторые опции в наличии или ожидаются - сделайте запрос

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Captcha

11105 | Автоматичний з'єднувач 90° серія 40, 45 профілів з пазом 10 мм

  • Код товара: 11105
  • 138.00 грн


Доступные опции


Теги: автоматические соединители