(093)5269015        

 (0800)210478     (057)7285215

  shop@alufix.com.ua

Кріплення та фурнітура для верстатних профілів від інтернет-магазину ALUFIX

Кріплення та фурнітура для верстатних профілів від інтернет-магазину ALUFIX

ALUFIX.com.ua поставляє монтажну фурнітуру та приладдя для складання конструкцій з верстатного алюмінієвого профілю, а також здійснює попередню обробку матеріалів для швидкого монтажу на майданчику замовника. Серед наших проєктів - постачання комплектуючих верстатних профілів для створення технологічних ліній і оснащення робочих місць, а також комплексне забезпечення їх електротехнічними виробами та агрегатами.

Наша перевага: ми постачаємо продукцію без посередників - Ваше замовлення буде оформлено і відвантажено без зайвих узгоджень. Завдяки прямим поставкам, Вам буде запропонована найменша в Україні ціна.

Якщо Ви не знайдете продукцію на наших сторінках - повідомте про пошук матеріалу на електронну пошту із зазначенням номерів за каталогами - Вам будуть запропоновані аналоги або оригінальні комплектуючі. Для вирішення технічних завдань рекомендуємо прочитати каталоги, які Ви знайдете у відповідному розділі.

Ми не є офіційними представниками вказаних у каталогах фірм і торгових марок. Будь-яка згадка торгових марок і відображення логотипів використовується нами виключно для вказівки сумісності продукції, що продається, з вмонтовуваними верстатними профілями і порівняння функціональності виробів, які ми продаємо. Файли каталогів, а також іншої документації зібрані нами з відкритих джерел в інтернеті.  Ми не несемо відповідальність за будь-які неточності, зазначені в документації сторонніх фірм і компаній. Для отримання офіційної інформації звертайтеся до дилерів торгових марок на Вашій території.

Продукция Item
Известный немецкий бренд предлагает также как и Bosch Rexroth комплектующие для монтажа станочных конструкционных профилей из алюминия...
Каталоги верстатного профілю та компонентів
У нас можна отримати вичерпну технічну інформацію про компоненти для монтажу алюмінієвих конструкційних профілів компаній Bosh і Item. Якщо Ви не виявляєте в наведених тут каталогах продукт, який Вас цікавить, зверніться на наші контакти для отримання додаткової інофрмації.
Можливості ALUFIX
На складе компании имеются десятки наименований компонетнов,  фурнитуры для сборки алюминиевого профиля c т-пазом. Наша продукция предназначена для установки в конструкционные несущие станочные профили со стандартным размером шага из каталогов Item и Bosch. Поступление....
Продукция Bosch  Rexroth
Для подбора монтажных принадлежностей и крепежа для станочных профилей воспользуйтесь поиском по каталогу Bosch Rexroth. Немецкий производитель комплектует линейку изделий для алюминиевых профилей   такими разделами как ...

Показано с 1 по 4 из 4 (всего 1 страниц)

Довідки за телефоном +380935269015