(093)5269015        

 (0800)210478     (057)7285215

  shop@alufix.com.ua

  • 10199 | Т-болт до верстатних профілів

Т-подібний болт для верстатних профілів відповідно до обраної опції матеріалу, довжини і різблення шпильки та ширини поздовжнього паза. Ми надамо окрему цінову пропозицію щодо обраної моделі.

Помістіть головку т-подібного болта або т-болта поздовжньо в пазі верстатного профілю і проверніть її до упору. Виступ на т-болті, який розташовується біля основи головки, не дасть болту провернутися більш ніж на 90 градусів. Якщо т-болт провертається, то зачеплення виступу в пазі не відбулося і монтаж слід повторити. У торці різьбової шпильки знаходиться штампована мітка, яка вказує на напрямок головки т-болта.

Зверніть увагу на те, що довжина різьблення, зазначена в найменуванні т-болтів, вимірюється від основи головки і включає величину виступу. Розмір виступу повинен бути меншим за товщину стінки монтованого профілю.

ALUFIX має в своєму розпорядженні власний склад кріплення, з'єднувачів та приладдя для верстатних профілів з алюмінію - замовлення комплектуючих по Україні буде відправлено без затримок.
Перевірте наявність комплектуючих на верстатний профіль у вкладці "Доступність" або зверніться на наші контакти.
Для визначення належності монтованого профілю до певного стандарту з'ясуйте ширину паза, товщину стінки верстатного профілю, а також порівняйте геометрію перерізу паза із зазначеними в каталогах Bosch та Item.
Ознаками приналежності профілів до певного стандарту служать також розміри отворів центральних чи кутових каналів верстатного профілю. Якщо у вас є якісь сумніви чи неясності, зверніться до наших контактів

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Captcha

10199 | Т-болт до верстатних профілів

  • Код товара: 10199
  • 0.00 грн


Доступные опции


Теги: т болт