(093)5269015        

 (0800)210478     (057)7285215

  shop@alufix.com.ua

Для встановлення швидкозатискних з'єднувачів або болтових з'єднувачів потрібна витримана відстань між монтажним отвором і торцем верстатного профілю. Щоб значно полегшити цей процес, можна використовувати свердлильні шаблони або свердлильні кондуктори. Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні технічні можливості для створення такого свердлильного шаблону самостійно, то ми можемо запропонувати кондукторні втулки та установчі штифти окремими компонентами.

Кондукторні втулки мають внутрішній діаметр d1-F7, зовнішній діаметр d2-n6, рекомендований розмір отвору під установку втулки d2-H7.  Ліміт похибок розмірів вказано згідно з DIN ISO 286 (частина 2).

Напрямні свердлильні втулки відповідають DIN 172 (втулки з бортиками), DIN 179 (втулки без бортиків), з прямими наскрізними отворами, а також додатковими опціями з конусоподібними отворами, з центрувальними фасками з одного або обох боків.  Зверніться на наші контакти для узгодження необхідного розміру кондукторних втулок! (Крім стандартних розмірів для просвердлювання верстатних профілів є великий вибір інших розмірів для внутрішнього діаметру від 0,4 до 42 мм з кроком 0,1 ... 0,5 мм)

ALUFIX має у своєму розпорядженні власний склад кріплення, з'єднувачів і приладдя для верстатних профілів з алюмінію - замовлення комплектуючих по Україні буде відправлено без затримок.
Перевірте наявність комплектуючих на верстатний профіль у вкладці "Доступність" або зверніться на наші контакти.
Для визначення приналежності монтованого профілю до певного стандарту з'ясуйте ширину паза, товщину стінки верстатного профілю, а також порівняйте геометрію перерізу паза із зазначеними в каталогах Bosch і Item.
Ознаками приналежності профілів до певного стандарту слугують також розміри отворів центральних або кутових каналів верстатного профілю. Якщо у вас є якісь сумніви або неясності, зверніться на наші контакти.

Доступность
Вилучено з нашої програми поставок

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Captcha

15007 | Кондукторні втулки (вилучено з нашої програми поставок)

  • Код товара: 15007
  • 1103988.00 грн


Доступные опции


Рекомендуемые товары

11049 | Втулка різьбова М12 для плаваючих опор

11049 | Втулка різьбова М12 для плаваючих опор

Данная резьбовая втулка предназначена  для монтажа в станочных конструкционных профилях серий 40 и 45 мм и служит для  комплектации с резьбовой шпилькой напольных опор. Обычно такие резьбовы..

263.40 грн

15006 | Кондуктор для свердління верстатних профілів

15006 | Кондуктор для свердління верстатних профілів

Для встановлення швидкозатискних з'єднувачів або болтових з'єднувачів потрібна витримана відстань між монтажним отвором і торцем верстатного профілю. Щоб значно полегшити цей процес, можна використову..

0.00 грн